Fekete László erőművészt is meg akarta nyerni magának a produkció, ő pedig még hajlott is arra, hogy a Sztárboksz-ban szerepeljen, de egy másik kötelezettség miatt nem vállalta el. Akadt olyan médiaszereplő, aki annyit kért a bunyóért, amennyit "Julia Roberts kap egy filmért", így a szervezők szerint akadnak olyanok, akik picit túlértékelik valós médiapiaci értéküket.
"Olyan emberekkel akarunk dolgozni, akik igazán erős karakterek. Nem elég a nagy név, ismert arc, legyen hozzá érzelmi kötődés" - mondta Schiwert Takács, aki szerint fontos, hogy a bunyósoknak vagy szívből drukkoljon a néző, vagy erősen kívánja bukását.
Több emóció, több néző. Kozso is olyan figura volt, aki miatt az is odakapcsolt az első Sztárboksz alkalmával, aki utálta őt: szimplán azért, hogy lássa, miképp verik péppé, hogyan ütik ki.
Nem mellesleg a tavalyi sztárbunyó kimagasló nézettséget hozott, ennek emléke kint is van a főszerkesztője falán. A kereskedelmileg fontos, 18-49 éves kor közöttieknél 48 százalék figyelte az egymást ütlegelő médiaszereplőket, az épp tévé előtt gubbasztó teljes lakosságnak pedig majdnem fele, közel 50 százaléka leste, micsoda pofonok csattannak a valóságshow-szereplők, popénekesek vagy rapperek arcán.
A produkció szervezői szerint közel 2,5 millió magyar követte figyelemmel az első ilyesféle bokszot, így nem meglepő, hogy az RTL Klub a folytatás mellett döntött.
[origo]
|